Długie Rzęsy z Nanolash

Co o rzęsach wiedzieć powinnyśmy? Oprócz tego, że ładnie wyglądają, ochraniają nasze oczy przed zanieczyszczeniami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. Z tego powodu należy o nie zadbać. Istnieje wiele sposobów pielęgnacji rzęs, a do najbardziej znanych należy używanie olejku rycynowego lub odżywek do rzęs. O ile ten pierwszy preparat może podrażniać i w bardzo małym stopniu wpływać na długość rzęs, to odżywki przynoszą bardziej skuteczne i trwalsze efekty. Zatem jaką odżywkę do rzęs wybrać? Przy zakupie warto zwrócić uwagę na: naturalny skład, prosty i szybki sposób aplikacji, okres kuracji, efekty i działanie. Jedną z odżywek, która posiada wszystkie te cechy jest Nanolash.

Odżywka do rzęs Nanolash została stworzona dla kobiet. To panie więcej uwagi poświęcają swoim rzęsom i oczom. Chcą, aby wyglądały ładnie, naturalnie i zdrowo. Z kosmetyku mogą korzystać także te osoby, których rzęsy są krótkie, cienkie, słabe, jasne i uszkodzone. Odżywka do rzęs Nanolash jest całkowicie bezpieczna, toteż mogą używać jej osoby noszące szkła kontaktowe lub posiadające wrażliwą cerę, zwłaszcza w okolicach oczu. Produkt nie jest przeznaczony dla niepełnoletnich, kobiet ciężarnych i karmiących piersią oraz osób, które są w trakcie chemioterapii.

Działanie odżywki do rzęs Nanolash można zaobserwować już po kilkunastu aplikacjach. Produkt stymuluje mieszki i cebulki włosowe do wydajniejszej pracy; utwardza także korzenie rzęs. Nanolash pobudza nowe rzęsy do wzrostu; pozostałe ulegają wydłużeniu, zagęszczeniu, pogrubieniu i przyciemnieniu. W trakcie kuracji włoski wzmacniają się, regenerują, zostają odżywione, nawilżone i nieco podkręcone. Odżywka dba także o skórę powiek. Nie wywołuje podrażnień, zapewnia skórze wokół oczu wygładzenie i rozjaśnienie.

Odżywka do rzęs Nanolash zawiera naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Znajdują się w niej także substancje aktywne, które powodują wzrost nowych rzęs oraz pogrubienie i wzmocnienie włosków pokrywających powieki. Wyciągi z owoców i kwiatowe ekstrakty gwarantują całościową pielęgnację rzęs i okolic oczu. Użyte składniki nie wywołują żadnych reakcji alergicznych.

Aplikacji odżywki do rzęs Nanolash przypomina nakładanie eyelinera. Przed każdą aplikacją należy wykonać dokładny demakijaż twarzy i oczu – odżywka tylko przez czystą i suchą skórę będzie mogła dostać się w głąb rzęs. Pędzelkiem maluje się pojedynczą kreskę u nasady rzęs na górnych i dolnych powiekach. Aplikację należy powtarzać każdego wieczoru do momentu osiągnięcia odpowiednich efektów. Potem odżywkę do rzęs Nanolash można stosować co kilka dni.

Pierwsze efekty kuracji odżywką do rzęs Nanolash pojawiają się po dwóch lub trzech tygodniach stosowania. Końcowe rezultaty widoczne są po dwóch lub trzech miesiącach. Cała kuracja trwa około sześciu miesięcy – na taki okres wystarcza jedno opakowanie odżywki o pojemności 3 ml. Przez ostatnie miesiące kuracji, tzn. po uzyskaniu pożądanych efektów, kosmetyk należy stosować kilka razy w tygodniu.

Pomimo że odżywka od rzęs Nanolash jest w 100% bezpieczna, należy zachować pewne środki ostrożności dotyczące użytkowania i przechowywania. Nie wolno wkładać aplikatora do oka ze względu na możliwe podrażnienia. Jeśli część odżywki przedostanie się do oczu, należy przemyć je dużą ilością wody. W przypadku nieustąpienia podrażnień, trzeba przerwać kurację lub skonsultować się z lekarzem. Odżywkę do rzęs Nanolash przechowuje się w oryginalnym, dobrze zamkniętym opakowaniu, w szczelnie zakręconej buteleczce. Nie zaleca się stosowania produktu po upływie terminu ważności.

Płynna konsystencja odżywki do rzęs Nanolash ułatwia aplikację i wchłanianie się kosmetyku. Odżywka nie spływa do oczu i zaraz po nałożeniu odżywia cebulki rzęs. Podczas aplikacji nie ma żadnego ryzyka wystąpienia podrażnień. Nanolash nie zawiera substancji zapachowych, oleistych i barwników, co jeszcze bardziej podnosi komfort użytkowania.

Odżywka do rzęs Nanolash dostępna jest w sprzedaży internetowej pod adresem nanolash.pl. Cena jednego opakowania wynosi 159 złotych, co czyni z niej jedną z tańszych odżywek; taka cena gwarantuje także oryginalność i wysoką jakość produktu.

Nanolash zamknięty jest w czarnym kartonowym pudełeczku; wierzch opakowania zdobią srebrne napisy. Podobnie wygląda buteleczka, w której znajduje się odżywka do rzęs. Aplikatorem jest pomarańczowy pędzelek z cienką końcówką. W pudełku umieszczono również ulotkę z ważnymi informacjami o stosowaniu, aplikacji, składzie odżywki.

Powiązane wpisy

37 Komentarzy

 1. H.K.
  Marzec 2, 2015
 2. RÓŻA
  Marzec 2, 2015
 3. Sandra
  Marzec 2, 2015
 4. Aida
  Marzec 2, 2015
 5. Bdb+
  Marzec 2, 2015
 6. Zapominajka
  Marzec 2, 2015
  • Orzeszek
   Marzec 2, 2015
  • Jadzia
   Marzec 2, 2015
  • KumKumReRe
   Marzec 2, 2015
  • Marcyśka
   Marzec 2, 2015
  • Renatka
   Marzec 2, 2015
  • piernik
   Marzec 2, 2015
   • snowman
    Marzec 2, 2015
  • Ilona
   Lipiec 7, 2017
 7. eMka
  Marzec 2, 2015
 8. Asik
  Lipiec 7, 2017
  • eMka
   Lipiec 7, 2017
 9. karinkaaa
  Lipiec 7, 2017
  • mała_Mi
   Lipiec 7, 2017
   • inez17
    Lipiec 7, 2017
 10. sylviana
  Lipiec 7, 2017
  • Oliwka
   Lipiec 7, 2017
 11. Jo-annnita
  Lipiec 7, 2017
  • Luiza_Wawa
   Lipiec 7, 2017
   • MAlinka
    Lipiec 7, 2017
 12. Karolina AC
  Lipiec 7, 2017
 13. fit.ola
  Lipiec 7, 2017
 14. Yga_K
  Lipiec 7, 2017
  • Pola
   Lipiec 7, 2017
   • Carmela
    Lipiec 7, 2017
    • MAlinka
     Lipiec 7, 2017
 15. Lady M.
  Lipiec 7, 2017
  • Alicia
   Lipiec 7, 2017
  • pokahontaz
   Lipiec 7, 2017
 16. Martynka
  Lipiec 7, 2017
 17. Agnieshka
  Lipiec 7, 2017
 18. Evita
  Lipiec 7, 2017