Kosmetyki do twarzy Clinique: Foaming Sonic Facial Soap, Claryfing Lotion, Dramatically Different Moistruizing Lotion +

Marka Clinique stawia na zestawy kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji twarzy. Stąd w drogeriach znajdziemy: krem myjący Foaming Sonic Facial Soap, płyn złuszczający Claryfing Lotion i emulsję nawilżającą Dramatically Diferent Moistruizing Lotion +.

Krem myjący Foaming Sonic Facial Soap marki Clinique to kosmetyk, którego używać można do oczyszczania twarzy. Posiada właściwości podobne do mydła, działa jednak o wiele łagodniej i bezpieczniej. Produkt usuwa nadmiar sebum, zanieczyszczenia zgromadzone w porach skóry i martwy naskórek. Dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie szczoteczki do twarzy i nałożenie na nią kremu myjącego Foaming Sonic Facial Soap marki Clinique. Kosmetyk aplikuje się na wilgotną szczoteczkę, a następnie okrężnymi ruchami masuje się twarz i nadmiar kosmetyku spłukuje ciepłą wodą. Potem nakłada się dwa kolejne myjące produkty: płyn złuszczający Claryfing Lotion i emulsję nawilżającą Dramatically Diferent Moistruizing Lotion +.

Płyn złuszczający Claryfing Lotion przeznaczony jest do różnych typów skóry. Dostępny jest w czterech formułach, dostosowanych do intensywności złuszczania naskórka. Kosmetyk oczyszcza pory skóry, wygładza cerę, rozjaśnia przebarwienia i spłyca niewielkie zmarszczki. Płyn złuszczający Claryfing Lotion marki Clinique możemy kupić w dwóch wersjach pojemnościowych: 200 ml i 400 ml. Po zastosowaniu tego kosmetyku poleca się emulsję nawilżającą Dramatically Diferent Moistruizing Lotion +. Kosmetyk ujędrnia, nawilża i wzmacnia skórę.

Widoczne efekty pojawiają się po około ośmiu tygodniach stosowania. Produkt przeznaczony jest do skóry suchej i mieszanej, bez względu na koloryt. Flakonik (125 ml pojemności) wyposażony jest w pompkę, która ułatwia aplikację emulsji. Dramatically Diferent Moistruizing Lotion + kupimy także w 50 ml tubce.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *