Ujędrnianie ciała na wiosnę z Bielendą. Olejki Golden Oils

Olejki roślinne to ostatnio bardzo modny składnik kosmetyków. Znajdziemy je w nowej serii produktów Bielendy, Drogocenne Olejki – Golden Oils.

Nowa seria marki Bielenda, Golden Oils, to cztery kosmetyki przeznaczone do ujędrniania ciała. A są to: mleczko (250 ml), masło (200 ml), peeling (200 ml) i mleczko do kąpieli i pod prysznic (250 ml). Wszystkie wyglądają bardzo efektownie i luksusowo – znajdują się w złotych pojemnikach z kwiatowym motywem. W skład produktów wchodzą trzy olejki: babassu, passiflora i pistacjowy. To właśnie one zapewniają skórze nawilżenie, wygładzenie, miękkość i ładny zapach. Olejek babassu chroni i odbudowuje płaszcz lipidowy skóry, a witamina E wygładza i odmładza naskórek. Olejek passiflora zapewnia skórze regenerację, poprawia jej kondycję i elastyczność. Natomiast olejek pistacjowy zatrzymuje w głębszych warstwach skóry wodę i opóźnia oznaki starzenia się skóry.

Jak stosować kosmetyki z serii Golden Oils od Bielendy? Wszystkie produkty przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry przez cały rok. Można używać całej gamy lub tylko wybranych kosmetyków. Olejek należy spienić pod strumieniem wody, na dłoni lub na gąbce i rozprowadzić na skórze. Potem możemy złuszczyć martwy naskórek za pomocą peelingu. Skórę ciała masujemy okrężnymi ruchami. Na koniec wmasujmy masło lub mleczko ujędrniające.

Seria Drogocenne Olejki to także inne kosmetyki pielęgnujące ciało, włosy i twarz. Produkty oznaczone na opakowaniu niebieskim kolorem przeznaczone są do nawilżania ciała. Znajdziemy w nich następujące olejki: makadamia, marula, kukui. Kosmetyki z różowym oznaczeniem mają za zadanie odżywiać skórę ciała. W tych znajdują się: olejek arganowy, olejek abisyński i olejek perilla. Są także produkty ułatwiające depilację oraz takie, które służą do oczyszczania i mycia twarzy.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *