5 powodów, dlaczego powinnaś zrobić laminację brwi w domu z zestawem Nanobrow Lamination Kit

Laminacja brwi w domu? Jesteśmy na TAK! Z tym zestawem wykonasz ją jak profesjonalistką i pożegnasz niesforne brwi. Oto 5 powodów, dlaczego powinnaś zrobić domową laminację brwi z Nanobrow Lamination Kit.

Czym jest laminacja brwi?

Laminowanie brwi to popularny zabieg kosmetyczny, polegający na nałożeniu na włoski specjalnego preparatu na bazie kwasu tioglikolowego, który pozwala ułożyć je w jednym kierunku i utrwalić kształt na kilka tygodni. Laminacja brwi składa się z kilku kroków. Pierwszym z nich jest dokładne oczyszczenie brwi z resztek kosmetyków. Następnie aplikuje się na nie specjalną formułę, która otwiera łuski włosów i nadaje im odpowiedni kształt. Włoski są następnie utrwalane preparatem, który utrzymuje nadaną im formę. Dzięki laminacji brwi, włoski stają się gęstsze, grubsze i bardziej nawilżone, co pozwala na ich lepsze ułożenie i podkreślenie naturalnego kształtu brwi. Zabieg ten jest szczególnie polecany posiadaczkom opornych na układanie brwi. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą oszczędzić czas poświęcany na makijaż brwi lub cenią sobie ich naturalny wygląd.

Jak długo utrzymuje się efekt laminacji brwi?

Jednym z czynników, który wpływa na trwałość efektu, jest rodzaj i jakość użytych do laminacji produktów. Zarówno te profesjonalne, jak i do domowego użytku powinny być przetestowane dermatologicznie i łagodne dla skóry. Efekt laminacji brwi może utrzymać się od 4 do 6 tygodni, w zależności od typu naszej skóry czy kondycji włosków. Po tym czasie można wykonać zabieg ponownie. Ważne jest, aby przez pierwsze 24 godziny po laminacji brwi unikać kontaktu z wodą, ponieważ może to osłabić efekt zabiegu. Należy również unikać stosowania kosmetyków do brwi, takich jak żele, kredki czy henna, które mogą wpłynąć na trwałość laminacji. Dla osiągnięcia jak najlepszego efektu laminacji brwi i utrzymania go przez dłuższy czas zaleca się stosowanie specjalnych produktów do pielęgnacji brwi, takich jak serum czy odżywki, które pomagają utrzymać kondycję włosków

Czy można zrobić samemu laminację brwi w domu?

Laminacja brwi w domu to prosty zabieg, który pozwoli ci uzyskać piękne i zadbane brwi! Zabieg może być wykonany samodzielnie, korzystając z odpowiednich narzędzi i preparatów dostępnych na rynku. Jednak pamiętaj, że należy go wykonywać zgodnie z instrukcją. Dzięki domowej laminacji, brwi stają się gładsze i łatwiejsze w pielęgnacji, a ich kształt pozostaje nienaganny przez dłuższy czas. Jest to też świetna alternatywa dla osób, które nie chcą codziennie malować brwi, jednak pragną osiągnąć efekt pięknie podkreślonych i zdefiniowanych łuków. Najprostszy sposób na laminację brwi w domu? Praktyczny zestaw kosmetyków i akcesoriów, które ułatwią Ci to zadanie – Nanobrow Lamination Kit.

nanobrow lamination kit

Zestaw do laminacji brwi w domu i w salonie kosmetycznym – Nanobrow Lamination Kit znajdziesz na stronie www.nanobrow.pl 

Dlaczego powinnaś zrobić laminację brwi w domu z zestawem Nanobrow Lamination Kit? 5 powodów:

 1.  Twoje brwi źle się układają, są rzadkie, a może zbyt grube i trudno je stylizować? Laminacja brwi w domu pomoże Ci je ujarzmić i nadać perfekcyjny wygląd na wiele tygodni. Będziesz mogła zrezygnować z ich codziennego malowania, a jeśli lubisz makijaż, stylizacja brwi będzie wyglądać jeszcze lepiej po laminacji.
 2. Na jeden zestaw do laminacji brwi w domu Nanobrow nie wydasz więcej niż na wizytę w dobrym salonie kosmetycznym. Co więcej, z jego pomocą wykonasz ponad 10 pojedynczych zabiegów laminacji! To oszczędność i wygoda w jednym.
 3. Wizyta u kosmetyczki dopiero za 2 tygodnie, a ty masz dosyć czekania? Po prostu sięgnij po zestaw do domowej laminacji brwi Nanobrow. Wykonasz ją łatwo, szybko, a efekty będą jak po wizycie u specjalistki. Cały zabieg nie zajmie więcej niż godzinę. Poszczególne etapy zabiegu są dokładnie opisane w instrukcji.
 4. Obawiasz się, że samodzielna laminacja brwi jest zbyt skomplikowana? Nic bardziej mylnego! Z tym gotowym zestawem do laminacji brwi wykonasz ją bez najmniejszego problemu. W środku znajdziesz wszystkie niezbędne produkty i akcesoria, które starczą na 10 pojedynczych zabiegów. Każdy z nich jest ponumerowany i podpisany, by ułatwić Ci pracę.
 5. Pożegnaj problem niesfornych włosków! Dzięki samodzielnej laminacji zyskasz perfekcyjnie ułożone, uniesione i lśniące brwi od rana do wieczora przez 6 tygodni. Zabieg możesz uzupełnić henną lub koloryzacją dla jeszcze lepszego efektu.
zestaw do laminacji brwi profesjonalny

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit – co znajduje się w środku?

W zestawie do laminacji brwi Nanobrow znajdziesz:

 • klej do brwi (Brow glue)
 • preparat liftingujący (Lifting lotion)
 • preparat utrwalający (Fixer)
 • Pędzelek
 • Szczoteczka
 • 10 jednorazowych aplikatorów
laminacja brwi w domu

Czego nie robić po laminacji brwi?

Po zabiegu laminacji brwi należy przestrzegać kilku zasad, aby utrzymać uzyskany efekt na dłużej. Oto kilka rzeczy, których należy unikać tuż po laminacji brwi:

 1. Unikaj kontaktu z wodą przez 24 godziny po zabiegu, ponieważ woda może wpłynąć na efekt laminacji i osłabić działanie preparatu.
 2. Zrezygnuj ze stosowania kosmetyków do brwi, takich jak kredki, cienie czy żele, przez 24 godziny po zabiegu.
 3. Unikaj pocierania lub dotykania brwi, ponieważ może to wpłynąć na ich ułożenie i osłabić efekt laminacji.
 4. Na jeden dzień zrezygnuj z korzystania z sauny, basenu, czy innych miejsc, gdzie skóra może być narażona na nadmierną wilgoć i ciepło.
 5. Tuż po zabiegu nie korzystaj z solarium lub nie wystawiaj skóry na słońce przez co najmniej 24 godziny po zabiegu.

Zajrzyj na nanobrow.pl, aby dowiedzieć się więcej o laminacji brwi z zestawem Nanobrow Lamination Kit!

Powiązane wpisy