Makijaż na zawsze: podkład Make Up For Ever HD

Kryje niedoskonałości i sam jest jak kamuflaż. Co to takiego? Podkład HD marki Make Up For Ever, który daje niewidoczne krycie. Mamy zatem dwa w jednym: kamuflaż przebarwień, zmarszczek lub popękanych naczynek oraz make up – no make up.

Podkład HD kryje drobne niedoskonałości, wygładza skórę, ujednolica koloryt. Daje transparentne wykończenie, co oznacza, że odcień podkładu „stapia się” z kolorem cery, jest niewidoczny i niewyczuwalny (daje efekt make up – no make up). Podkład HD absorbuje nadmiar sebum, dość dobrze matuje cerę i daje mocne krycie. Długo utrzymuje się na skórze i jest wydajny (jednej butelce znajduje się 35 ml produktu.) Nie zapycha porów skóry, nie podkreśla przesuszonych partii skóry i jest hypoalergiczny. Podkład HD ma też swoje minusy. Jeśli jesteś posiadaczką cery tłustej, podkład musisz utrwalić pudrem matującym; tę czynność należy powtarzać w ciągu dnia. Używany codziennie, wysusza skórę i nie wygląda tak ładnie, jak podczas pierwszej aplikacji. W trakcie dnia może zmieniać kolor.

Podkład Make Up For Ever HD zamknięty jest w przezroczystej buteleczce z pompką. Taki dozownik ułatwia wykonanie makijażu, ponieważ na dłoń wyciskamy taką ilość podkładu, która wystarczy do pomalowania twarzy jedną warstwą (nie chcemy przecież nosić maski z podkładu). Podkład HD dostępny jest w kilkunastu odcieniach, między innymi: porcelanowy róż, kość słoniowa, cielisty, pustynny, migdałowy, waniliowy, złoty miód, brązowy, kawowy. Ponieważ podkład HD występuje aż w tylu kolorach, warto dobrać odcień idealny dla siebie. Jak to zrobić? Na brodę lub żuchwę nakładamy kilka odcieni podkładu i obserwujemy je. Ten, który „stopi się” ze skórą i najbardziej pasuje do cery, jest odpowiedni dla ciebie. Odcień podkładu powinien być o ton lub dwa jaśniejszy od kolorytu cery.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *