Nowy podkład Lasting Finish 25H marki Rimmel

Rimmel już przygotowuje się do lata. Specjalnie dla nas stworzył podkład, który przetrwa największe upały i gorące imprezy do białego rana. Poznajcie Lasting Finish 25H.

Jaki jest idealny podkład na lato? Na pewno taki, który nie spłynie z twarzy zaraz po wyjściu z domu, nie pobrudzi ubrań, nie będzie się ścierał i da matowe wykończenie naszemu makijażowi. Dobierając podkład na lato, zwróć uwagę na jego skład. Kosmetyk taki powinien być lekki, o delikatnej konsystencji. Nie może natomiast zawierać substancji tłustych, silikonów, oleju. Czy taki jest Lasting Finish 25H marki Rimmel?

Podkład Lasting Finish 25H zawiera witaminę E, nazywaną witaminą młodości. Zapewnia skórze wygładzenie, rozjaśnienie i ochronę przed wolnymi rodnikami. Dodatkowo podkład zawiera filtr SPF 20, który odbija promienie słoneczne i tym samym nie dopuszcza do powstawania przebarwień lub posłonecznych plam.

Według producenta podkład utrzymuje się na twarzy przez 25 godzin. Jednak największa impreza nie trwa tyle, a cały makijaż i tak musimy usunąć po dniu spędzonym w pracy lub szkole. Trudno jest więc sprawdzić trwałość podkładu. Jakie inne cechy posiada Lasting Finish 25H marki Rimmel? Kosmetyk kryje niedoskonałości, jest wodoodporny, niewyczuwalny na twarzy, dobrze stapia się z kolorytem cery, nie zatyka porów i nie tworzy smug.

Podkład Rimmel zamknięty jest w białej tubce zamykanej na klik. Mimo iż można postawić ją „do góry nogami”, żeby kosmetyk swobodnie ściekał, to i tak jego resztkę jest trudno wydobyć. Dostępnych jest sześć odcieni: Light Porcelain, Ivory, Soft Beige, Classic Beige, Sand i True Nude. Jedna tubka zawiera 30 ml podkładu.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *