Zieleń w różnych odsłonach – najmodniejsze paznokcie sezonu 2021!

Nikt nie ma wątpliwości, że kolorem roku 2021 na paznokciach został zielony. Został doceniony na pokazach mody, a teraz króluje na Instagramie. Ciężko wybrać jeden, najmodniejszy odcień. Pistacja, limonka, oliwka, matcha, szmaragd, butelka… można by wymienić o wiele więcej! Przedstawimy Wam kilka najmodniejszych odsłon zielonych paznokci w sezonie 2021. 

Pastelove paznokcie

Pastelowe paznokcie towarzyszą nam już od kilku sezonów. Niemniej jednak często sięgamy po odcienie różu, żółtego, czy niebieskiego. W tym sezonie powinnyśmy sięgnąć również po pastelową zieleń. Jak najbardziej możemy zestawić je z innymi kolorami, jednak nie zapominajmy, że nawet w pojedynkę będą wyglądać znakomicie! Pamiętajmy, że pastelowe paznokcie można urozmaicić wzorkami.

Kolory ziemi 

Połączenie szarości z khaki daje efekt przygaszonej zieleni. Warto podkreślić, że został okrzyknięty on kolorem roku 2021 według Global Aesthetic Center AkzoNobel i został nazwany „Mocą Ziemi”. Kolor ten jest bardzo popularny zarówno we wnętrzach, ubraniach, dodatkach, czy właśnie paznokciach. Mówi się, że ten ziemisty kolor jest inspirujący i daje poczucie bezpieczeństwa. Kolor ten determinuje powrót do natury i prostoty.

Plamy i wzory 

Plamy na paznokciach zyskują niezwykłą popularność. Można je znaleźć pod hasłem squiggly nails. Wykonuje się je na bezbarwnej płytce. Wykonanie jest dość proste, ponieważ nieregularność jest tutaj atutem.

Zielony french manicure 

Aby uzyskać najmodniejsze paznokcie sezony 2021, wystarczy połączyć prostotę z ekstrawagancją. Do klasycznego francuskiego manicure dodaj odcień zielonego na czubki paznokci. Może neonowa lub metaliczna zieleń? Wybór zależy tylko od Ciebie i Twojej wyobraźni. Czy może być coś lepszego niż połączenie klasyki z modą?

Po prostu zieleń!

Jeśli lubisz klasyczne paznokcie bez wzorów tutaj również sprawdzi się zieleń. Wystarczy wybrać ulubiony odcień i gotowe! Spróbuj głębokiej, butelkowej zieleni, jasnego neonu, lub eleganckiego szmaragdu. Masz inny pomysł? Śmiało, tutaj nie ma złej odpowiedzi!

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *