Maska do włosów z algami – skarby z głębin morza od Nanoil 

Suche włosy? Ma je 89% kobiet! Pozbądź się problemu, sięgnij po moc alg morskich. Przywróć włosom zdrowie, blask i niewysłowioną miękkość dzięki najcenniejszej naturalne substancji, znanej w kosmetologii!

NANOIL ALGAE HAIR MASK – ALGI I ICH MOC REGENERACJI

włosy każdego dnia są narażone na utratę nawilżenia cząsteczki wody tylko na to czekają, by wytrącić się z wnętrza. Zwłaszcza, jeśli porowatość włosów jest wysoka, a łuski mocno rozchylone. Wtedy nawilżenie staje się wyzwaniem, to walka o każdą cząsteczkę wody. Wiedza o ty  te z nas, których włosy natychmiast tracą formę – wystarczy tylko, że je suszymy i stylizujemy, wychodzimy na mróz lub wieje wiatr – wtedy włosy szybko stają się suche. Sięgnij po nawilżającą maska z algami morskimi. Zregeneruj i nawodnij je szybko i skutecznie. Staną się odporne na codzienne wyzwania. Algi to nie tylko cenna woda ale i moc minerałów i wielu mikroelementów, niezbędnych dla prawidłowej struktury i mocnych włosów.

NANOIL ALGAE HAIR MASK – DO JAKICH WŁOSÓW?

Maska do włosów Nanoil z algami morskimi jest przeznaczona do włosów które potrzebują nawilżenia i regeneracji. Idealny kosmetyk zmieniający wygląd i kondycję suchych, matowych i osłabionych pasm, bez witalności, sprężystości i energii.

NANOIL ALGAE HAIR MASK – SKŁAD 

Maska to moc minerałów z dna morskiego, czyli cudowne działanie alg, a także silnie poprawiający kondycję włosów panthenol, który odpowiada za rewitalizację, gładkość i niesamowity blask włosów, a także gliceryna, która doskonale wspiera wchłanianie składników odżywczych, nawilża.

NANOIL ALGAE HAIR MASK – DZIAŁANIE 

  • Przywraca włosom naturalny blask.
  • Dba o ich piękny, żywy kolor, zapobiega płowieniu i matowieniu.
  • Nawilża i nie pozwala włosom utracić nawodnienie.
  • Głęboko odżywia mocą minerałów z alg.
  • Chroni włosy przed uszkodzeniami.
  • Wygładza włosy bez obciążania.
  • Ułatwia stylizację i układanie włosów.

NANOIL ALGAE HAIR MASK – STOSOWANIE

Maskę do włosów z algami przeznaczono do użytku domowego, choć jest to produkt o salonowej jakości. Stosuj ją raz w tygodniu, nakładając na wilgotne, umyte szamponem włosy. Maskę trzyma się kwadrans, po czym spłukuje z włosów, suszy i układa fryzurę jak zwykle. Łatwość w stosowaniu i krotki czas kuracji czynią z maski Nanoil doskonały produkt do stosowania w domu. Maseczkę można też zastosować po olejowaniu włosów – wystarczy nałożyć ja na pokryte olejkiem włosy, aby zneutralizowała olejek przez zmyciem go i sprawiła, że doskonale się spłucze.

Maskę wystarczy stosować raz w tygodniu, ale przy mocno zniszczonych włosach można ją aplikować co 3-4 dni, dopóki nie odzyskają dobrej kondycji.

NANOIL ALGAE HAIR MASK – OPINIE

Maska do włosów z morskimi minerałami z alg to doskonała, profesjonalna kuracja na włosy, która jest do użytku domowego. Ma piękny zapach i jest wydajna. Doskonale sprawdza się w pielęgnacji, a  efekty sprawiają, że maska do włosów Nanoil zbiera doskonałe opinie – jest szeroko chwalona, komentowana i polecana. To doskonały i długotrwały efekt na włosach. Wypróbuj jej działanie, dowiedz się więcej – wejdź na stronę www.nanoil.pl i pozwól swoim włosom na zachwycające piękno.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *