Który tusz do rzęs się nie osypuje w ciągu dnia? Sprawdź ten ranking!

Osypywanie się tuszu w ciągu dnia? Z pewnością każda z kobiet zna ten problem, a jego uniknięcie graniczy z cudem. Jednak winą za taki stan rzeczy można obarczyć jedynie źle dobraną maskarę. To właśnie jej niska jakość sprawia, że produkt nie jest trwały lub osypuje się w nadmiarze. Sprawdź więc ten ranking i rozwiąż palący problem!

Tusz się osypuje? Jest na to rozwiązanie!

Osypujące się drobinki, które gromadzą się na dolnej powiece lub w jej załamaniu to problem, z którym spotkała się już każda kobieta. Niestety, ale prawdą jest, że tusz z natury staje się suchy po nałożeniu, a w efekcie zaczyna się osypywać.

To jednak nie sprawia, że każdy produkt będzie miał taką tendencję. Wszystko bowiem zależy od tego, w jaki sposób panie do wyboru maskary podejdą. Przede wszystkim warto tu zwrócić uwagę na skład. Im bardziej jest on naturalny, tym lepszą konsystencję produktu może on zagwarantować. To z kolei sprawi, że tusz będzie trwalszy.

Warto również skupić się na ilości nakładanych warstw. Im więcej ich będzie, tym większe ryzyko, że produkt zacznie się zbrylać i osypywać w ciągu dnia. Nie zmienia to jednak faktu, że wybór odpowiedniej maskary staje się priorytetem.

Poznajmy tusze do rzęs, które warto kupić!

Tusze do rzęs nie muszą się osypywać i jest to fakt potwierdzony! Okazuje się, że istnieje kilka maskar, które gwarantują ponadprzeciętną trwałość. Z kolei pozostałe produkty, które uwzględnione zostały w rankingu, kruszą się w minimalny sposób, więc również można zwrócić na nie większą uwagę.

1. Tusz do rzęs Nanolash

najlepszy tusz do rzęs nanolash

Tusz do rzęs Nanolash nie bez powodu zajmuje pierwsze miejsce w rankingu. Jest to produkt, który w praktyce i teorii osiągnął wyjątkową doskonałość. Warto zacząć tu od jego trwałości. Do momentu wieczornego demakijażu tusz nie będzie się osypywał i kruszył. Wiele kobiet, które już tę maskarę przetestowały, zgodnie to potwierdzają. Co więcej, nie rozmazuje się on podczas kontaktu z wilgocią, co jest dodatkowym plusem.

Tusz do rzęs Nanolash wyposażony jest w świetnie wyprofilowaną szczoteczkę. Jest ona wykonana z wysokiej jakości silikonu i posiada precyzyjnie rozstawione włókna. Dzięki niej włoski będą wolne od grudek, a jednocześnie nie będą się sklejać.

Warto w tym momencie wspomnieć również o tym, że tusz do rzęs Nanolash występuje w dwóch wersjach:

Panie mogą więc wybrać tę wersję, która najlepiej odpowiada ich potrzebom i oczekiwaniom.

2. Lashcode Mascara

tusz do rzęs lashcode

Kolejnym tuszem do rzęs, który nie generuje problemu osypywania się jest Lashcode Mascara. Jest to produkt o działaniu wydłużająco-pogrubiającym i pozwala na osiągnięcie zadowalających rezultatów już od momentu pierwszego pociągnięcia szczoteczką.

Tusz ten wyposażony jest w szczoteczkę, która pomaga w precyzyjnym rozczesywaniu włosków. Oczywiście Lashcode Mascara to tusz, który się nie kruszy i nie osypuje. Użytkowniczki wielokrotnie już doceniły trwałość tego produktu. Nie jest on co prawda wodoodporny, jednak nie rozmazuje się w kontakcie z wilgocią.

3. Rimmel Lash Accelerator

Rimmel Lash Accelerator jest kolejnym, tym razem drogeryjnym produktem, na który warto zwrócić uwagę. Oczywiście, nie można tu oczekiwać perfekcji, aczkolwiek kosmetyk z pewnością jest godny zainteresowania.

Panie, które już z niego korzystały nie wskazywały na jakieś znaczne osypywanie się produktu. Jednocześnie „efekt pandy” w deszczowe dni jest raczej nieunikniony. Jeśli zaś chodzi o samą szczoteczkę, to nie można jej zbyt wiele zarzucić. Jest ona wyprofilowana w standardowy sposób. Nie powinna więc ona zbytnio utrudnić wykonania aplikacji.

4. Bobbi Brown Extreme Party Mascara

Kolejnym produktem, który zasłużył na miejsce w rankingu jest Bobbi Brown Extreme Party Mascara. Jest to tusz do rzęs, który od dawna zyskuje sobie popularność w świecie kosmetycznym. Panie, które go wypróbowały, wskazują na to, że dość dobrze trzyma się on na rzęsach. Niemniej jednak pod koniec dnia faktycznie zaczyna się delikatnie kruszyć i osypywać.

Problematyczna dla niektórych kobiet jest jednak szczoteczka. Niestety, ale jej stożkowa budowa sprawia, że panie z opadającą powieką będą miały nieco więcej problemów z operowaniem nią. Jednocześnie przy odrobinie wprawy z pewnością uda się uniknąć pobrudzenia powieki.

Podsumowanie rankingu tuszy, które dają zadowalające efekty!

Z rankingu jasno wynika, która z maskar pozwoli uniknąć całkowitego osypywania się produktu. Jest to tusz do rzęs Nanolash, a tuż za nim Lashcode Mascara. Pozostałe produkty jednak również zasługują na uwagę. Mają one drobne mankamenty, jednak w dalszym ciągu wyróżniają się one „z tłumu” innych.

Panie muszą zwrócić uwagę na to, w jaki sposób dobierają swój tusz do rzęs. To właśnie od niego w dużej mierze zależy to, jak zaprezentuje się cały makijaż.

Powiązane wpisy