Niebieska terapia na zmarszczki: krem do twarzy Blue Therapy od Biotherm

Słowa „wielki błękit” nabierają nowego znaczenia, gdy spojrzymy na krem Blue Therapy marki Biotherm. Trudno dziwić się, że właśnie takich kolorów użyto przy produkcji opakowania, bo krem ma za zadnie nawilżyć naszą twarz. Wiadomo: woda = nawilżenie = gładka skóra.

Krem Blue Therapy polecany jest osobom, które mają suchą skórę. A jak nie trudno się domyślić, sucha skóra to skóra ze zmarszczkami i przebarwieniami. Odwodniona skóra pozbawiona jest kolagenu, kwasu hialuronowego i innych substancji, które utrzymują jędrność i elastyczność. Jak to się dzieje, że skóra traci wodę lub nie potrafi utrzymać odpowiedniego poziomu nawilżenia? Nieprawidłowa wymiana i niewłaściwe przyjmowanie wody przez skórę mogą być spowodowane np. zaburzeniami hormonalnymi. Nieumiejętne oczyszczanie skóry, stosowanie kosmetyków drażniących, przyjmowanie leków, papierosy i alkohol również wpływają na ograniczenie poziomu wody w skórze. Jednak główną przyczyną odwodnienia skóry jest wiek: gdy starzejemy się, ze skóry ubywa coraz więcej substancji nawilżających.

Jak działa krem Blue Therapy? Zmniejsza widoczność zmarszczek, wygładza skórę, rozjaśnia przebarwienia i chroni skórę twarzy przed promieniowaniem słonecznym. Według producenta poprawa stanu skóry następuje już po czterech tygodniach. Kosmetyk od Biotherm przywraca naszej twarzy młodość i ładny wygląd. Czy to zasługa składników kremu Blue Therapy, czy może czegoś innego? Oczywiście składniki mają ogromny wpływ na kondycję skóry. Chodzi jednak o to, by skórę po prostu nawilżać. Co to oznacza? Nawilżanie to nic innego jak stosowanie odpowiednich kremów i spożywanie dużej ilości niegazowanej wody mineralnej. Bez tych dwóch czynników nasza skóra będzie szara, zwiotczała i sucha.

Krem Blue Therapy od Biotherm został zamknięty w małym okrągłym słoiczku o pojemności 30 ml. Jedno opakowanie kosztuje prawie sto złotych.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *