Najlepszy olejek do włosów? Nareszcie jest Nanoil!

„Ta odżywka do włosów nie działa”.
„Moje włosy są po niej matowe”.
„W ogóle nie widzę różnicy”.
„Ten produkt wysuszył mi włosy”.
„Ten produkt przeciążył mi włosy”.
„Używam go już miesiąc, a moje włosy są… nijakie”. 

Jeśli często zdarzyło ci się wypowiedzieć któreś z tych zdań, to znaczy, że – jak większość kobiet – nie znalazłaś jeszcze odpowiedniej pielęgnacji do włosów. Każda z kobiet wie z doświadczenia, że nie jest to łatwa sprawa. Każda z nas jest inna i ma inne potrzeby związane z pielęgnacją włosów. Większość producentów szamponów, odżywek, a nawet olejków do włosów zdaje się tego nie zauważać.

Tymczasem dobór odpowiedniej pielęgnacji powinien zaczynać się od ustalenia podstawowego kryterium, mówiącego o tym, co (i dlaczego) polubią nasze włosy. Takim kryterium jest porowatość włosów. To ona charakteryzuje kondycję i wygląd naszych włosów. Oceniając porowatość włosów, dowiesz się, czy twoje włosy są zdrowe, czy bardzo zniszczone. Nie jest to trudne do stwierdzenia, ponieważ stan i wygląd naszych włosów często pozwala bezbłędnie ocenić, jaką mają porowatość.

Dlaczego porowatość włosów jest ważna?

Porowatość włosów to – najprościej mówiąc – stopień odchylenia łusek na powierzchni włosów. Te bardzo zniszczone mają wyjątkowo mocno rozchylone łuski (są nazywane włosami wysokoporowatymi). Te o niskiej porowatości mają łuski, które ściśle przylegają do łodyg włosa. Wyglądają na zdrowe, grube i rzeczywiście trudniej je zniszczyć lub przesuszyć, ale bardzo łatwo je przeciążyć i zaburzyć procesy na skórze głowy.

Porowatość włosów wpływa nie tylko na to, jak wyglądają nasze włosy, ale również na to, jak zachowują się podczas pielęgnacji. Innych substancji potrzebują rozchylone łuski na zniszczonych włosach, a innych ściśle przylegające łuski włosów niskoporowatych.

Nanoil – dlaczego jest najlepszy?moc natury dla Twoich wlosow olejku Nanoil

Olejek do włosów Nanoil jest odpowiedzią na potrzeby włosów o każdej porowatości. To innowacyjny produkt, który jest dostępy w 3-ch wersjach. Każda z nich jest dopasowana do innego rodzaju włosów.

W jego składzie odnajdziemy przede wszystkim odpowiednio dobrane naturalne olejki, które od wieków są z powodzeniem używane do regeneracji i ochrony włosów. Ponieważ naturalne olejki mają cząsteczki różnej wielkości – są idealnie dobrane do stopnia odchyleń łusek włosa. Z tego względu Nanoil ma najlepszy bilans olejków odpowiedni dla włosów o różnej porowatości. Mile zaskakuje ilość olejków w każdej z trzech wersji produktu. Oprócz cennych olejków, obfitujących w nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe, Nanoil zawiera innowacyjne, naturalne składniki, które nie tylko ochraniają włosy, upiększają je i naprawiają ubytki na ich powierzchni, ale również przyczyniają się do szybszego wzrostu włosów oraz zagęszczenia fryzury (unikalny kompleks kerastim i baicapil pobudzają cebulki do pracy, dzięki czemu przy regularnym olejowaniu skóry głowy i pasemek możemy doczekać się wzrostu nowych włosów, tzw. baby hair).

Jak wygląda każda z trzech wersji Nanoil?

Olejek do włosów Nanoil należy dobrać do kondycji swoich włosów. Nie jest to skomplikowane, najczęściej wystarczy wnikliwie przyjrzeć się swoim włosom:

Włosy grube, sztywne, pozbawione objętości, przetłuszczające się: wybierz olejek Nanoil do włosów niskoporowatych.

Zapewni on włosom łatwiejszą stylizację, ochroni przed zniszczeniem, lekko odbije u nasady, intensyfikując objętość, przyczyni się do poprawy ich wyglądu, nadając miękkości. Olejek do włosów Nanoil sprawi również, że włosy zaczną rosnąć szybciej, staną się gęstsze, a skóra głowy przestanie się przetłuszczać.

Włosy o średniej grubość i objętości, które mają tendencje do przesuszania się (zwłaszcza na końcach), nadmiernie się puszą, często stają się matowe, zaczynają wypadać: wybierz olejek Nanoil do włosów średnioporowatych.

Olejek Nanoil w tej wersji to aż sześć wysokiej klasy naturalnych olejków i kompleks pielęgnacyjnych składników (jedwab oraz witaminy A i E) oraz substancje pobudzające wzrost włosów i zagęszczające fryzurę (kerastim i baicapil). Olejek Nanoil natychmiast upiększa włosy, nadając im blasku i sprężystości, dba o prawidłowy stopień ich nawilżenia, ułatwia stylizację, regeneruje, wzmacnia i ochrania włosy na całej długości. Regularne olejowanie skóry głowy sprawi, że Nanoil pozostawi ja czystą i zadbaną, a ponadto wzmocni cebulki i pobudzi je do pracy.

Włosy wyjątkowo suche, zniszczone farbowaniem lub rozjaśnianiem, kruche i łamliwe, które straciły blask i witalność: wybierz olejek Nanoil do włosów wysokoporowatych.

Olejek Nanoil do zniszczonych (wysokoporowatych) włosów to kompleksowa ochrona, wzmocnienie i regeneracja każdego włosa z osobna. Nanoil odbuduje strukturę keratynową włosów, zapewni im blask i sprężystość i sprawi, ze znów zyskają witalność oraz zdrowie. Olejek do włosów wysokoporowatych Nanoil to sześć wysoko cenionych, egzotycznych olejków, których cząsteczki perfekcyjnie wpasowują się w strukturę włosów o mocno odchylonych łuskach.

Nanoil - Dlaczego porowatość włosów jest ważna

Jak używać Nanoil?

Jedną z niekwestionowanych zalet olejku do włosów Nanoil jest to, że każdą z 3-ch wersji można używać na kilkanaście sposobów, w zależności od tego, czego akurat potrzebują włosy. Olejek sprawdzi się zarówno w roli eliksiru odbudowującego i dogłębnie regenerującego włosy, jak i w roli upiększającego serum nabłyszczającego. Pomoże ułożyć i zdyscyplinować włosy, ochroni je przed puszeniem i gorącym nawiewem suszarki, będzie idealny na słońce, ponieważ zawiera ochronny filtr UV. Nanoil w każdej z 3-ch wersji można stosować również jako serum na zniszczone końce włosów, odżywkę do spłukiwania, odżywkę bez spłukiwania, dodatek do ulubionego balsamu do włosów. Nieskoczenie wiele możliwości aplikacji to luksus, jakiego nie otrzymamy ze strony żadnej innej odzywki do włosów. Ten olejek po prostu trzeba mieć w łazience!

30 Komentarzy

 1. Elciaa
  Lipiec 7, 2017
  • Iwona
   Lipiec 7, 2017
 2. ewka marchewka
  Lipiec 7, 2017
  • Squirrel
   Lipiec 7, 2017
  • Dorotka
   Lipiec 7, 2017
 3. Lila
  Lipiec 7, 2017
  • Monika
   Lipiec 7, 2017
   • Inka
    Lipiec 7, 2017
 4. Baśka
  Lipiec 7, 2017
 5. Lana
  Lipiec 7, 2017
  • krolowa bona
   Lipiec 7, 2017
 6. Evelinka
  Lipiec 7, 2017
 7. Evelinka
  Lipiec 7, 2017
 8. Dudi
  Lipiec 7, 2017
  • Marylka
   Lipiec 7, 2017
   • Elza@
    Lipiec 7, 2017
 9. Anna
  Lipiec 7, 2017
  • Weronika Wrocławianka
   Lipiec 7, 2017
   • Magia
    Lipiec 7, 2017
 10. Nikusia96
  Lipiec 7, 2017
 11. ParisParis
  Lipiec 7, 2017
 12. Żaba
  Lipiec 7, 2017
  • Wiktoria1989
   Lipiec 7, 2017
  • AnkaKa
   Lipiec 7, 2017
 13. Karo
  Lipiec 7, 2017
 14. Sabina
  Lipiec 7, 2017
 15. Betka
  Lipiec 7, 2017
  • Karo
   Lipiec 7, 2017
 16. sweetie
  Lipiec 7, 2017
  • Agata P
   Lipiec 7, 2017