Chce mieć dłuższe rzęsy

Synonimem kobiecości i niewątpliwym jej atutem od wieków były rzęsy. Nie da się ukryć, iż nadają one oczom niepowtarzalnego charakteru a dzięki nim kobiece oczy stają się jeszcze bardziej pociągające. Nic więc dziwnego, że tak wiele kobiet chciałoby by ich rzęsy były nieco dłuższe i grubsze. Oczywiście, można tego dokonać dzięki stosowaniu odpowiednich tuszów, ale posiadanie takich naturalnych rzęs, jest znacznie bardziej satysfakcjonujące. Na szczęście, nie ma rzeczy niemożliwych! Dlatego, też również w tym temacie można sporo zmienić.

Pierwsze miejsce, pośród sposobów na wydłużenie rzęs, zajmują wszelkiego rodzaju odżywki, przeznaczone do rzęs. Od pewnego czasu, zauważono swoistego rodzaju modę na produkty tego rodzaju, dlatego też, niemal każda firma kosmetyczna wypuściła na swój rynek tego typu odżywkę. Trudno jest polecić jedną z nich, ale inspiracji warto szukać na licznych blogach kosmetycznych, na których blogerki testują i polecają sobie tego typu produkty. Nie od dziś wiadomo jednak, że wiele z nich, dzięki naprawdę regularnemu stosowaniu, rzeczywiście przynosi pożądane efekty.

Należy również pamiętać, iż nawet jeśli natura rzeczywiście obdarzyła nas pięknymi, długimi rzęsami, powinniśmy pamiętać by odpowiednio o nie dbać. Tyczy się to przede wszystkim momentu wykonywania demakijażu. Do tego celu warto stosować naprawdę dobre mleczka oraz płyny. Dzięki nim, pozbędziemy się z rzęs resztek tuszu, co zapobiegnie nadmiernemu ich obciążaniu. Pod czas zmywania makijażu, niedopuszczalne jest silne pocieranie rzęs, oraz całego ok. Poprzez takie działanie, szybko stracimy ich znaczną część.

Jeśli na naszych oczach dostrzeżemy stan zapalny, ropny wyciek z oczu czy też wszelkiego rodzaju inne dysfunkcje takie jak pieczenie czy swędzenie, nie należy ich bagatelizować. Jeśli nie mamy możliwości wybrać się do lekarza należy zastosować choćby uniwersalne krople do oczu, które przyniosą nam ulgę. Takie stany zapalne mają również wpływ na nasze rzęsy i mogą powodować ich wypadanie oraz osłabienie.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *